مدیریت اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام یکی دیگر از خدماتی میباشد که توسط مجموعه برند البرز ارائه میگردد. از مهم ترین مکان های اینترنت که فعالیت در آن برای هر کسب و کاری لازم است شبکه اجتماعی اینستاگرام میباشد. احتمالا شما هم که این مطلب را میخوانید به مدیریت صفحه اینستاگرام خود بصورت اصولی نیازمند هستید. پس در ادامه این مطلب با برند البرز همراه باشید تا بصورت کامل با خدمات مدیریت پیج اینستاگرام آشنا شوید.

چرا برای برای پیج خود نیاز به استخدام ادمین اینستاگرام داریم؟

بسیاری از مدیران کسب و کار درگیر فراز و نشیب های بیزینس فیزیکی خودشان هستند و شاید زمان و مهارت کافی برای رشد و افزایش فالوور و همچنین مدیریت پیج اینستاگرام را نداشته باشند. بلاشک شما هم یک ادمین اینستاگرام لازم دارید تا با برنامه ریزی و طراحی استراتژی هدفمند و تاثیر گذار بتوانید صفحه اینستاگرام خود را مدیریت کنید.
همراه با یک تیم ادمین اینستاگرام شما میتوانید در مسیر برند شدن پرواز کنید.

پیج اینستاگرامی لازمه هر کسب و کاری !

هر کسب و کاری باید تکنیک های تبلیغات شبکه های اجتماعی را برای برقراری تعامل مستقیم و موثر با جامعه هدف مورد نظر خود انجام بدهد؛ بوسیله بازاریابی چریکی منطقه ی برند خودش را توسعه بدهد و همینطور به مرور زمان با افزایش فالور کسب درآمد در اینستاگرم را تجربه کند. مدیریت پیج اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی مشهور برای کسب درآمد میباشد.

راز کسب درآمد بیشتر از تبلیغات در اینستاگرام چیست؟

تبلیغات اینستاگرامی تاثیر گذارترین نوع تبلیغات در ایران هستند. باوجود افزایش جامعه آنلاین ایرانی در اینستاگرام برند البرز پکیج های اینستاگرامی جذابی در قسمت تعرفه و قیمت ها برای شما در نظر گرفته است.

وظایف ادمین پیج اینستاگرام چیست؟

تشخیص جامعه هدف کسب و کار و ارائه نقشه راه مناسب

تدوین و ارائه تقویم محتوایی با استراتژی مناسب بیزینس شما

تولید محتوای هدفمند طبق سلیقه مخاطب در قالب های گرافیکی

انتشار پست و استوری در تاریخ های معین تقویم محتوا

بهینه سازی صفحه اینستاگرام و کمک به رشد اطلاعات آماری

تعامل با فالوور ها و ایجاد روش های نوین ارتباطی

آنالیز رفتار مخاطب ها و برنامه ریزی برای فعالیت های آینده

بازاریابی محتوایی و منطقه ای برای جذب فالوور های نزدیک

فعالیت های برند البرز برای مدیریت پیج اینستاگرام

تعامل با مخاطب های پیج و سایر مخاطب های جامعه هدف

یکی از موثر ترین روش های افزایش رشد آمار اینسایت یا همان اطلاعات پیشرفت پیج، تعامل با مخاطبین مورد هدف بیزینس شما میباشد. استراتژی تعامل با مخاطبین در مدیریت پیج اینستاگرام از پیش برای شما توسط تیم ما تعیین میشود و جزئی از مسیر و نقشه راه ما خواهد بود.

تحلیل کسب و کار و ایجاد یک بیزینس پلن قوی

ابتدا بیزینس مدل شما را به خوبی مود آنالیز قرار میدهیم و با یک نقشه راه مشخص شروع به چیدن استراتژی تولید محتوای اصولی و مخاطب پسنددر قالب پست و استوری و ریلز میکینم

تدوین تقویم محتوایی و انتشار در زمان های معین

تقویم محتوایی ماهانه پیج را تنظیم و تدوین میکنیم تا در تاریخ های مشخص پست و استوری های پیج شما را منتشر کنیم. همچنین شما هم میتوانید این تقویم های محتوایی بهینه سازی شده را منتشر کنید و یا مدیریت پیج اینستاگرام را به ما بسپارید تا تیم ما در زمان های معین انتشار محتوای شما رو انجام بدهد.

آنالیز رفتار مخاطب و تنظیم کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی

مرحله بعدی که بعد از انجام پروتکل های قبلی اجرا میشود، آنالیز دقیق بازخورد های مخاطبان و مشتری های قدیمی یا جدید پیج شماست. با ایجا یک پرسونای مخاطب کامل و تحلیل بازخورد ها میتوانیم نتیجه فعایت ها را فاکتور بگیریم و به رشد هر روزه و بیشتر دیده شدن شما کمک کنیم.

ایجاد کمپین ها تبلیغاتی

همچنین ما با کمک تقویم محتوایی که از قبل برای شما تنظیم میکنیم میتوانیم در زمان های مناسب وارد کارزار های تبلیغاتی بشویم.

این عمل با مشورت شما در پیج های پربازدید و اینفلوئستر های تاثیر گذار انجام میشود که شما خود میتوانید آن ها را انتخاب نمایید و یا تیم ما به بررسی آنها برای شما بپردازد.

ایجاد کمپین های بازاریابی محتوایی و منطقه ای

برای افزایش آمار رشد در مدیریت پیج اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی نباید تاثیر گذاری کمپین های بازاریابی را دسته کم بگیریم. یکی دیگر از تمایزات تیم ما در مدیریت صفحه اینستاگرام این است که یک یا چند جامعه و منطقه هدف برا کسب و کار شما تعیین کنیم.

ادمین اینستاگرام
جمع بندی

امروزه اینستاگرام با داشتن 30 میلیون مخاطب آنلاین در کشور عزیزمون ایران به یک ابزار کسب درآمد اینترنتی در فضای مجازی تبدیل شده است. ما مدیریت صفحه اینستاگرام شما را همراه تیم تولید محتوا برند البرز با استراتژی برندینگ و در آمدزایی در اینستاگرام طراحی و اجرا میکنیم. ابتدا تقویم محتوایی بهینه شده برای برند شما را تولید میکنیم و بعد از انتشار مستمر و منظم محتوا، بازاریابی محتوایی مخاطب محور و منطقه ای توسط تیم مدیریت پیج ایستاگرام ما عملیاتی و اجرا خواهد شد. انجام این فعالیت ها باعث بهینه سازی مدیریت پیج اینستاگرام و جذب فالوور ارگانیک و کاملا واقعی در مناطق مورد نظر شما خواهد شد. قالب وافل

سوالات متداول در رابطه با ادمین اینستاگرام

مدیریت صفحه اینستا

ما در برند البرز قبل از شروع به کار قراردادی معتبر با کارفرما تنظیم و توافق میکنیم. همه مراحل و فعالیت هایی که انجام میدهیم و قرار نیست انجام بدهیم را در قرارداد فی مابین ذکر میکنیم. ما حساسیت های شما رو درک میکنیم و سعی میکنیم از پیج شما به خوبی امانت داری کنیم.

کمپین های تبلیغاتی به این صورت برنامه ریزی میشوند که باید طبق زمان بندی دقیق و تعیین بودجه تبلیغاتی مد نظر کارفرما به بررسی پیج های مکمل کسب و کار شما و بلاگر های مرتبط به حوزه کاری شما بپردازیم و بهترین آنها را طبق برنامه انتخاب کنیم تا تبلیغات پیج شما رو انجام بدهند.
همچنین خود شما میتوانید بلاگر و یا پیج های پر بازدید مورد تایید خود را برای تشکیل کمپین تبلیغاتی پیشنهاد بدهید.

هزینه و قیمت ادمین اینستاگرام به عوامل مختلفی بستگی دارد. شما میتوانید تعرفه مدیریت اینستاگرام و پکیج های مربوطه را در این قسمت مشاهده نمایید.

مدت زمان قرارداد مدیریت پیج اینستاگرام میتواند توسط شما تعیین شود. ما میتوانیم بصورت ماهانه یا حتی چند ماهه مثل پکیج مدیریت 6 ماهه و 1 ساله با شما قرارداد ببندیم.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها