سئو سایت در کرج

سئو سایت در کرج

سئو سایت در کرج از جمله خدماتی میباشد که برند البرز ارائه میدهد. رقابت در میان سایت ها بسیار زیاد شده است و در هر حوزه ای فقط کسب و کارهایی هایی که با استفاده از اصول سئو، سایت خود را بهینه کرده اند، به رتبه بالا در گوگل رسیده اند. پس اگر می خواهید به نسبت رقبای خود در نتایج جستجوی گوگل، بهترین جایگاه را داشته باشید، حتما باید سایت خود را سئو کنید. سئو در کرج شامل مجموعه ای از کارها از جمله سئو داخلی، سئو خارجی، سئو فنی و … است و اگر خودتان تخصص لازم را در این زمینه ندارید، به متخصصان سئو نیاز خواهید داشت. برند البزر (brandalborz.com) همراه شماست و انواع خدمات سئو سایت تضمینی را ارائه می کند. در این مطلب نیز برای راهنمایی شما عزیزان، توضیحاتی راجع به سئو سایت در کرج شرح داده شده است

چرا باید سایت خود را سئو کنیم؟

پس از طراحی سایت در کرج، شما برای آنکه سایت خود را به صفحه اول گوگل و سپس نتایج اول صفحه یک گوگل برسانید، نیاز دارید محتوا تولید کنید و در کنار تولید محتوا، سئو کردن هر یک از صفحات سایت برای دیده شدن بیشتر محتواها توسط مخاطبان، امری لازم است.
در واقع، سئو سایت در کرج از موثر ترین روش ها برای بازاریابی اینترنتی است که می توانید از آن بهره مند شوید. هر چه سئو سایت شما بهتر و قوی تر باشد، جایگاه بهتری را در نتایج گوگل به دست آورید و در نتیجه توسط مخاطبان بیشتری هم دیده می شوید که همه این ها در نهایت ختم به افزایش فروش سایت شما می شود.

سئو در کرج

با سئو سایت، مشتریان هدف را جذب می کنید

با توجه به حوزه فعالیت و کسب و کاری که راه اندازی کرده اید، مخاطبان زیادی خواهید داشت اما فقط بعضی از آنها به خدمات یا کالای سایت شما نیاز خواهند داشت. برای برقراری ارتباط با تعداد بیشتری از مشتریان هدف، باید روی سئوی سایت خود تمرکز کنید.

فروش چند برابری با سئو سایت

زمانی که سئو سایت خود را تقویت کنید، در رتبه های بالای گوگل قرار می گیرید و افراد بیشتری شما را می بینند که ممکن است به مشتریانتان تبدیل شوند. بدین صورت می توانید در کوتاه مدت، به فروش بیشتر برسید.

با سئو سایت، از رقبای خود پیشی بگیرید

در هر کسب و کاری چه سنتی و چه اینترنتی، رقبا نیز وجود دارند و در کسب و کار اینترنتی برای پیشی گرفتن از رقبای خود، یکی از راه های موثر، تقویت سئو سایت است.

هزینه کمتر سئو از تبلیغات

هزینه سئو سایت از تبلیغات کمتر است. البته سئو هم هزینه هایی دارد مخصوصا سایت هایی که رقبای بزرگی دارند، باید بیشتر هزینه کنند ولی تمام این هزینه ها قابل مقایسه با قیمت های سرسام آور تبلیغات نیست ضمن اینکه سئو در کرج بطور بلند مدت، بازدهی بهتری از تبلیغات دارد.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت در برند البرز

خدمات سئو سایت کرج همراه با بهینه سازی توسط برند البزر شامل سئو فنی (تکنیکال)، سئو داخلی، آنالیز و تحقیق کلمات کلیدی، سئو خارجی و بک لینک سازی و … هستند که هر کدام از این خدمات را با جزئیات بیشتر شرح می دهیم :

آنالیز و تحقیق کلمات کلیدی

بدون شک هدف شما هم از سئوی سایت خود، کسب رتبه اول در نتایج گوگل است ولی این جمله زمانی معنا دارد که مشخص شود سایت شما دقیق در چه کلماتی باید جایگاه کسب کند.
تحقیق و آنالیز کلمات کلیدی، یعنی پیدا کردن کلمات ارزشمند برای سایت که بیشترین میزان بازدید و سرچ را در حوزه کاری شما دارند و بیشترین تعداد مخاطبان را به سمت سایت شما هدایت می کنند.

در طی تحقیق کلمات کلیدی که در ابتدای هر پروژه سئو انجام می شود، ابتدا شما به سئو کار باید بگویید که می خواهید در چه کلمه ای جایگاه بگیرید و متخصص سئو با توجه به کلماتی که شما در اختیار او قرار داده اید، کیورد ریسرچ سایت را انجام می دهد.

طراحی استراتژی سئو

طراحی استراتژی سئو، از خدمات اصلی برند البرز (brandalborz.com) است و استراتژی یا برنامه ریزی سئو، برای هر کسب و کار آنلاینی در بستر سایت، لازم است و این برنامه ریزی باعث می شود محتوای سایتتان در نتایج جستجوی مشتریان هدف ظاهر شود و از این طریق محصول یا خدمات بیشتری بفروشید.

بنابراین به طور ساده باید گفت، تمام فعالیت هایی که باعث می شوند سایت شما به رتبه بهتری در موتور جستجو برسد و مشتریان راحت تر شما را پیدا کنند، استراتژی سئو نامیده می شود. شما اگر در ابتدای شروع سئو کردن سایت، درک درستی از موقعیت فعلی سایت نداشته باشید و برای سئو سایت برنامه ریزی نکنید، پیشرفت و کسب جایگاه در گوگل محال خواهد بود.

سئوی فنی سایت

سئو تکنیکال یا سئو فنی زیر مجموعه ای از سئو سایت است که ساختار سایت را بهینه می کند. با اجرای سئوی فنی برای سایت، این اطمینان را خواهید داشت که ربات های گوگل به راحتی می توانند صفحات سایت شما را کرال و ایندکس کنند.

 مواردی مثل سایت مپ، سرعت سایت، ساختار پیوندهای یکتا، اسکیما و … همگی جزو سئو فنی سایت هستند و اگر هر یک از این موارد مشکلی داشته باشد، گوگل در کرال یا ایندکس صفحات سایت شما به مشکل می خورد و در نتیجه صفحه را به نتایج بالا نمی رساند.

 نخستین و البته مهم ترین گام برای برای تقویت سئو فنی سایت، افزایش سرعت سایت است و کند بودن سایت نه برای گوگل و نه برای کاربران جالب نیست.

بازاریابی محتوا و سئو داخلی

سئو داخلی یا به اصطلاح آن پیج، اصلی ترین مرحله سئو سایت است و تاثیر زیادی در افزایش رتبه سایت دارد.
سئو داخلی شامل بهینه سازی صفحات سایت است که جذب ترافیک ارگانیک برای سایت را در پی دارد. با رعایت اصول سئو داخلی، راحت تر می توان رتبه صفحات سایت را در موتور جستجوی گوگل بهبود بخشید و مخاطبان بیشتری سایت را می بینند.

استفاده از کلمه کلیدی در URL ، قرار دادن کلمه کلیدی اصلی در عنوان، قرار دادن تیترهای 1، 2 و 3 جذاب در داخل محتوا، کپی نکردن محتوا، متا نویسی، تولید محتوای سئو شده و کاربر پسند و بسیاری دیگر از موارد، همگی از اصول سئو داخلی هستند که با بهره مندی از خدمات سئو برند البرز، تمام این اصول برای سئو داخلی سایت شما آموزش داده می شوند.

سئو خارجی سایت با برند البرز

سئو خارجی، مرحله سوم برای سئو سایت است که با سئو داخلی مکمل یکدیگر هستند. در حقیقت، با سئو داخلی صفحات سایت برای رسیدن به نتایج بالای گوگل بهینه می شود و سئوی خارجی به صفحات اعتبار می بخشد.
تعداد دامنه ها و سایت هایی که به سایت شما لینک می دهند، اعتبار و رتبه سایت هایی که به سایت شما لینک داده اند و … همگی از موارد قابل بررسی در سئو خارجی سایت هستند و بدون شک، ارزش و اعتبار تمام سایت هایی که به شما لینک داده اند باهم برابر نیستند و شما باید از سایت هایی بک لینک بگیرید که اولا مرتبط با حوزه فعالیت سایت شما باشند و دوما خودشان اعتبار زیادی نزد گوگل داشته باشند تا بتوانند به صفحه سایت ما هم اعتبار ببخشند.

زمان سئو

رسیدن به صفحه اول گوگل چقدر زمان میبرد؟

این سوال که رسیدن به صفحه اول گوگل چقدر زمان می برد را زیاد از مشتریان خود دریافت کرده ایم و در پاسخ باید بگوییم، بستگی به فاکتورهای مختلفی دارد.

سئو سایت، سن دامنه، رقابتی بودن کلمات کلیدی، وضعیت فعلی سایت، قدرت رقبای سایت، تعداد محتواهای با کیفیت، تبلیغات و …. همگی می توانند در پیشرفت سایت شما موثر باشند ولی به طور کلی و با رعایت تمام اصول سئو، حدود 6 ماه زمان می برد که اولین موفقیت های سایت خود را ببینید ولی فروش واقعی و درآمد بالا نیاز به یکسال بیشتر برنامه ریزی دارد.

هزینه سئو سایت در کرج چقدر میباشد؟

برای برآورد هزینه سئوی سایت در کرج موارد مختلفی دخیل هستند و هزینه سئو سایت های مختلف با توجه به سختی کلمات کلیدی، قدرت رقبا در کلمات کلیدی و همچنین توان قدرت و اعتبار دامنه وب سایت، تعیین می شود.

همچنین اگر بخواهید بعد از اتمام پروژه سئو و رسیدن کلمات کلیدی به صفحه اول گوگل، از خدمات پشتیبانی استفاده کنید، باید هزینه پشتیبانی را مدنظر داشته باشید و این هزینه برای نگهداری وب سایت در همان کلمه کلیدی در صفحه و جایگاه به دست آمده گوگل دریافت می شود.

پیشنهاد می شود برای اطلاع از قیمت و تعرفه های سئو سایت در کرج، از مشاوره رایگان برند البرز استفاده کنید تا بهتر راهنمایی شوید.

هزینه سئو در کرج

سئو سایت شرکتی در کرج

شرکت های مختلف برای موفقیت در کسب و کار خود نیاز به حفظ بازار خود دارند که این امر مستلزم گسترش فعالیت های شرکت در فضای آنلاین است. طراحی و سئو سایت می تواند ابزاری قدرتمند برای موفقیت شرکت شما به نسبت رقیبانتان باشد و از آنجایی که شما عزیزان با اهمیت سئو شدن یک سایت شرکتی به طور کامل آشنایی ندارید، برند البرز می تواند در سئو سایت شرکتی در کرج به شما کمک بسیاری کند

سئو در کرج

سئو سایت فروشگاهی در کرج

در میان فروشگاه های آنلاین رقابت شدیدی وجود دارد و اگر شما سایت فروشگاهی دارید، سرمایه گذاری روی سئو سایتتان امری اجتناب ناپذیر است. سئو سایت فروشگاهی به دلیل آنکه قرار است صفحه محصولات مختلف با ویژگی های مشابه و تعداد بالا، سئو شوند، با سئو سایت های دیگر بسیار متفاوت است و اگر به صورت تخصصی انجام نشود، گوگل محتواها را تکراری تشخیص می دهد و در فرایند ایندکس شدن صفحات سایت مشکلات زیادی پیش می آید.

سئو سایت وردپرسی کرج

سئو سایت وردپرسی در کرج

خدمات سئوی سایت وردپرسی در کرج به صورت تخصصی و حرفه ای توسط ما ارائه می شود. با بهره گیری از جدیدتری تکنیک های سئو وردپرس، افزایش بازدید سایت شما را تضمین می کنیم که البته هدف فقط افزایش بازدید سایت نیست بلکه برای حضور پایدار سایت شما در صفحه اول گوگل استراتژی سئو می چینیم و برای آن تلاش می کنیم.

آنالیز سایت، بهبود سرعت و عملکرد، امنیت، به روز رسانی و رفع مشکلات احتمالی وردپرس و … از خدمات سئو سایت در کرج برند البرز هستند که می توانید از این خدمات با تعرفه ای مناسب، بهره مند شوید.

سئو و بهینه سازی در کرج

هدف ما در سئو سایت شرکت شما پیش از هر چیزی این است که ابتدا در معرض دید باشید (یعنی به صفحه اول گوگل برسید) سپس برنامه ریزی می شود که در نتایج اول جستجوی گوگل برسید و در چنین شرایطی دیگر نگران جذب مخاطب نخواهید بود.

4.5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
بیشترین رأی
تازه‌ترین قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حمید داوودی

سلام وقتتون بخیر
من یه سایت راجع به فروش تشک و سرویس خواب داشتم و این سایت رو قبلا یک شرکت دیگه سئو کرده بود و الان لینک 1 هستیم اما بازدهیش واقعا کمه. علتش چی میتونه باشه؟

یوسف محمدی

ببخشید شما همراه با سئو پشتیبانی سایت هم انجام میدید یا هزینه اش جداگانه حساب میشه؟